Ofertat tona


Ofertë vjeshte në Hotel Theranda

Ofertë vjeshte në Hotel Theranda

Tek Hotel Theranda ne gjithnje kujdesemi per klientet tanë duke bërë oferta cmimesh.  

Per rezervime me nete qendrimi ne vjeshte 2017, perfitoni  

15% ulje per te gjitha dhomat superiore dhe ekzekutive me mengjes  
 

Uljet jane te vlefshme vetem nese rezervoni nga website. Përfitoni uljen e dëshiruar! 

Ofertë për pjesëmarrësit në Gjysmë Maratonën e Tiranës.

Ofertë për pjesëmarrësit në Gjysmë Maratonën e Tiranës.

Në kuadër të organizimit të Maratona e Tiranës 2017 nga Bashkia e Tiranës, që do të zhvillohet në datën 15.10.2017, Theranda Hotel që ndodhet në zonën e Bllokut ofron akomodim në dhomë teke nga 50 Euro dhe në dhomë dyshe 55 Euro.

Oferta është e vlefshme për datat 14 dhe 15 Tetor.

Suksese në #TiranaMarathon

 Theranda Hotel Ulje Cmimesh

Theranda Hotel Ulje Cmimesh

Tek Hotel Theranda ne gjithmone perpiqemi t'ju ofrojme klienteve tane cmimet me te mira. Shini ketu disa prej uljeve 

 1. 10%  Ulje per rezervime 7 dite perpara dates se mberritjes
 2. 10 % UIlje  per rezervime te bera direkt nga faqja jone e internetit. 
 3. 10%  Ulje per qendrime te gjata me shume se 2 nete 

Qendro ne Mars 2017

Shenim: Ofertat jane ta pavarura nga njera tjetra dhe nuk mund te kombinohen. Lutem kerkoni oferten tuaj!

Oferta e Shen Valentinit 2017

Oferta e Shen Valentinit 2017

Jepi partnerit tend nje moment romantik!

Nxito dhe suprizo te dashurin tend!

Prenoto direkt ne  www.therandahotel.com dhe perfito nga paketa jone, vetem per 75 Euro cifti. Keshtu do perjetosh emocione te forta ne Naten e Shen Valentinit ne Hotel Theranda, Tirane. Hotel Theranda eshte vertet nje oaz ne mes te zones se Bllokut, dikur nje zone rezidenciale e komunizmit, ndersa sot nje qender e argetimit ne qytet.

Prenoto tani dhe kurse!

Qendro nga 10-15 shkurt 2017

Oferta perfshin:

 • Pije mireseardhje 
 • Nje nate akomodim per dy persona ne dhome dopjo 
 • Nje buqete me lule  dhe dekorim i vecante i dhomes   
 • Mengjes i bollshem per ciftin 
 • Darke cift ne nje nga restorantet me te mira te Tiranes 
 • Ceck out vone deri ne oren 13.00 
 • Internet Wi-Fi
 • Parking i garantuar
Oferta e Veres tek hotel Theranda

Oferta e Veres tek hotel Theranda

Për rezervime nga 1 korrik -31 Gusht, nese rezervoni direkt

 • Ne ofrojmë  20% ulje per akomodim në dhomat executive dhe superiore
 • 10% ulje ne dhomat standarte 

Ne Hotel Theranda ne u ofrojme klienteve tane Cmimet me te mira te Garantuara per te njejten dhome nese ju prenotoni direkt nga website yne. Ne aplikojme nje barazi te politikes se cmimeve. Ju mund te na kontaktoni sa me pare. Rezervo direkt ne Hotel Theranda!


 

Festoni festen e Flamurit ne Tirane

Festoni festen e Flamurit ne Tirane

Ejani festoni Festat e Nëntorit në Tiranë. Për ju bashkëatdhetarë që doni të festoni festat kombëtare në Shqipëri, Hotel Theranda në Tiranë ofron:

Akomodim 2 netë /3 ditë me mëngjes dhe darkë vetëm për 68 Euro/personi

Darka për kënaqësine tuaj maksimale do të rezervohet në një nga restorantet më të mira të Bllokut!!

Oferta perfshin :

 • Mengjes
 • Darkë
 • Internet Wi-Fi falas
 • Parkim
 • Te gjitha taksat

E vlefshme per periudhen 23-30 Nentor 2016

Nuk mbaron me kaq: Nëse rezervoni brenda Nentorit për Krishtlindje dhe Vitin e Ri, perfitoni zbritje 10 %. Na kontaktoni dhe ju dërgojme më shume detaje.

Dita e Verës në oazin e luleve

Dita e Verës në oazin e luleve

Festoni Ditën e Verës në Hotel Theranda

- Hyrja në kopësht me një pije mirëseardhje me dekorim lulesh të stinës
- Koktejl në kopësht mes miqsh, nën shoqërinë e antipastave të vogla
- Vazhdimi në ambjentet e brendshme me dekor plot ngjyra pranverore me ushqim dhe muzikë.

Menuja e Ditës së Verës:

    -Sallate mikse pranverore
    -Pasta shtëpie
    -Fileto pule e shuar në verë të bardhë shoqëruar me patate
    -Mousse me fruta pylli

Oferta: vetëm 1600 lekë personi përfshi pijet: verë shtëpie, freskuese, ujë mineral.

Wine Tasting Event

Wine Tasting Event

Manderina Promotions is organizing

"Wine Tasting Event"

Spring is comming!

Let's make a toast with fine Albanian wine!

Entry fee: 1000/ per person

(incl: 3 glasses of wine, bread and cheese to taste)

Please join us for a wine tasting at Theranda Hotel on Friday 20 March 2015 hr

Festoni 7-8 Marsin ne Hotel Theranda

Festoni 7-8 Marsin ne Hotel Theranda

Gëzuar 7 Marsin mësues të dashur!

Mësuesit mbeten figura të rëndësishme e të respektuara që jetojnë gjatë në kujtesën tonë.
Për të shprehur mirënjohjen ndaj jush Hotel Theranda fton stafe ose grupe mësuesish të festojnë 7 Marsin në një atmosferë të ngrohtë dhe miqësore në një ambjent komod dhe modern.

Gëzuar 8 Marsin të dashura nëna dhe motra!

8 Marsi  na  kujton gjithmonë një mirënjohje të madhe; mirënjohje ndaj nënave tona që na sollën në jetë.  Në këtë festë të madhe, stafi i Hotel Therandës dëshiron të jetë pranë jush dhe t’ua bëj ditën të paharrueshme. Në ambjentin tonë do të ndjeheni ngrohtë nga përkushtimi ynë dhe do të keni privatësinë për ta shijuar ashtu si dini ju.

Oferte Kokteji:

 • Bufe finger-food
 • Pije jo alkolike
 • Vere e kuqe dhe e bardhe

Vetem 1000 leke/personi (per minimumi 15 persona)

**

Oferte dreke

Menu me 3 Pjata

 • Antipaste/ Sallate
 • Pjate Kryesore
 • Embelsire
 • Pije jo alkolike te perfshira

vetem 1500 leke/personi(per minimumi 15 persona)

Per me shume informacion ju lutem kontaktoni tek reservations@therandahotel.com

Transferte falas Aeroport-Hotel Theranda (ardhje)

Transferte falas Aeroport-Hotel Theranda (ardhje)

Ku rezervoni nga faqja jone nje dhome superiore ose ekzekutive per minimumi dy nete merrni transferte falas nga aeroporti i Tiranes. 

Lutem konfirmoni te dhenat e sakte te fluturimit tuaj dhe kohen e mberritjes ne Aeroportin Nderkombetar te Tiranes. 

Oferta nuk kombinohet me oferta te tjera

Per me shume informacion ju lutem shkruani tek: reservations@therandahotel.com

Darka e Krishtlindjeve dhe e Vitit të Ri në Hotel Theranda

Darka e Krishtlindjeve dhe e Vitit të Ri në Hotel Theranda

Ejani në Tiranë dhe festoni Krishtlindjet dhe Vitin e Ri 2016. Hotel Theranda ofron cmimin me te mire te akomodimit ne zemer te Tiranes, prane lokaleve te gjalleruara ne zonen e Bllokut. Ju mund te ecni vetem 7 minuta nga Theranda dhe te shihni fishekzjarret ne Sheshin Skenderbej. 

Vetëm për 35 euro/personi

Oferta përfshin:

 • Akomodim në dhome (minimumi per dy nete)
 • Nje gote vere mireseardhje
 • Darka festive
 • Mengjes bufe
 • Kalim ne nje dhome me te mire (sipas mundesive)
 • Check out i vonë

Oferta eshte e vlefshme nga 22 Dhjetor 2015 deri ne 5 Janar 2016

Ju lutemi rezervoni tani ne: reservations@therandahotel.com


 

Festë me verë shqiptare tek Hotel Theranda në pritje të Vitit të Ri

Festë me verë shqiptare tek Hotel Theranda në pritje të Vitit të Ri

Shpreh dëshirat dhe ngri një dolli fatsjellëse për vitin e ri 2015! 

Tirana do të jetë plot me njerëz që festojne dhe pijnë së bashku. Kërkoni një vend të veçantë ku të pini një gotë vetëm me të afërmit apo miqtë tuaj të ngushtë?

Bar Hotel Theranda është vendi i duhur per një trajtim festiv luksoz- një hotel i njohur për mikëpritjen e tij dhe për atmosferën e ngrohtë

Ne kemi zgjedhur verërat me të mira shqiptare për ju. Mund të zgjidhni pijen tuaj të preferuar nga bari ynë. Ngrini një dolli me të dashurit tuaj.

Bari  Therandës hapet pas mesnatës. Një shishe vere shqiptare fillon nga 10 Euro. Rezervoni vendin tuaj. Hyrja e lirë!

Oferta është e vlefshme  31 dhjetor -2 janar 2015!

;